Doskonała lokalizacja

To tylko 3 km od centrum miasta przy cichej uliczce Furtaka. Pozwala to cieszyć się ciszą i spokojem jednocześnie będąc blisko całej Rzeszowskiej infrastruktury.

Bez czynszu

Utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze w porównaniu do budownictwa wielorodzinnego. Brak części wspólnych, takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy, zdecydowanie obniża koszty utrzymania.

Garaż w budynku

Każda posesja posiada garaż wkomponowany w bryłę budynku oraz dodatkowe miejsce postojowe przed domem.

Piąta Aleja ! - SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA !

 
Piąta Aleja to nowa Inwestycja, która daje niepowtarzalną okazję zakupu własnego domu w Rzeszowie  w bardzo atrakcyjnej cenie. To idealna okazja do spełnienia marzeń o zamieszkaniu w domu z ogrodem i kominkiem.

Oferujemy 5 domów w zabudowie szeregowej o  powierzchni ok 111m2. Każdy segment posiada przestronną część dzienną z kominkiem, z której wychodzimy do własnego ogrodu. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano  4 sypialnie z łazienką . Dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom. Staranne zaprojektowanie według najnowszych trendów architektonicznych łączących nowoczesną bryłę razem z funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń oraz dbałość o detale gwarantuje mieszkańcom komfort i wygodę o jakiej zawsze marzyli.
Do realizacji używamy wyłącznie tradycyjnych – sprawdzonych i solidnych materiałów. W domach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody. Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów do sieci odpowiednich operatorów – w domu podłączone są: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska. Dbamy także o zagospodarowanie terenu wokół domu i terenu całego osiedla. Realizujemy drogi, chodniki, oświetlenie, zieleń na terenach wspólnych i elementy małej architektury.

Z każdym z zainteresowanych klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów architektonicznych. Możemy ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego, w szczególności rozmieszczenia ścian działowych, aranżacji poddasza czy rozkładu poszczególnych instalacji. Dokładamy starań, aby Państwa dom w pełni odpowiadał Waszym potrzebom.