Majster / Inżynier budowy

Obowiązki:

Kierowanie zespołem brygad robotniczych w zakresie terminowej i jakościowo dobrej realizacji budów, zgodnie z prawem budowlanym

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Prowadzenie robót budowlano- montażowych zgodnie z wymogami prawa budowlanego, a w szczególności:

  • koordynuje roboty wykonywane przez podwykonawców,
  • ustala kolejność i terminy wykonania robót na podstawie przyjętego harmonogramu,
  • prowadzi i przechowuje dziennik budowy i księgi obmiarów,
  • określa porządek obowiązujący na budowie i sprawuje nadzór nad BHP,
  • zarządza i nadzoruje wykonanie obiektów tymczasowego zaplecza budowy,
  • nadzoruje zużycie materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy,
  • wyposaża brygady w sprzęt i narzędzia, odpowiada za ich stan techniczny, zabezpiecza przed kradzieżą

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe budowlane,
  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku majstra/inżyniera budowy,
  • znajomość prawa budowlanego
  • uprawnień w zakresie kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót,
  • inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań,
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

Oferujemy:

  • benefity pracownicze (MultiSport, Prywatna opieka medyczna),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zaznaczenie pkt.1 w poniższym formularzu:

FORMULARZ

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 17 850 56 61
E-mail: praca@instalbud.rzeszow.pl