Koordynator instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: woj. mazowieckie/Warszawa

Zadania:

  • Udział w odbiorach robót sanitarnych przeprowadzanych przez inwestorów
  • Udział w naradach koordynacyjnych z inwestorem
  • Udział w odbiorach lokali przez ich nabywców
  • Weryfikacja i nadzór usuwania usterek w wyznaczonym terminie
  • Bieżące kontrolowanie jakości robót sanitarnych
  • Udział w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami
  • Współpraca na budowie z kierownikami innych branż
  • Analiza dokumentacji projektowej w fazie realizacji i zgłaszanie wniosków mających na celu optymalizację zakresu robót
  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP oraz utrzymania porządku na terenie budów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zapewnieniem jakości robót budowlanych
  • Udział w naradach produkcyjnych w siedzibie Zarządu
  • Współpraca z Zarządem w celu opracowania i wdrożenia procedur związanych z zapewnieniem odpowiedniej jakości robót, przepisów BHP
  • Raportowanie działań własnych do Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności  w zakresie inżynierii sanitarnej i wodnej
  • 4 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z kontrolą stanu technicznego w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych
  • Umiejętność współpracy z zespołami ludzi
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, aktywność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 17 850 56 61
E-mail: praca@instalbud.rzeszow.pl