Inżynier – Warszawa

INŻYNIER - WARSZAWA

Na jednej z naszych budów w Warszawie poszukujemy inżynierów w specjalizacjach:

  • Inżynier budowy
  • Inżynier ds. rozliczeń
  • Inżynier instalacji sanitarnych
  • Inżynier instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy,
  • wsparcie zespołu inżynierskiego poprzez prowadzenie spraw ekonomiczno-finansowych budowy,
  • rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców,
  • wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacja należności,
  • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami,
  • wspieranie w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami,
  • przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca (rozliczanie z Zamawiającym),
  • archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatnich lat,
  • doświadczenie w zakresie budownictwa w tym rozliczenia lub instalacji sanitarnych lub instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie, systematyczność i odpowiedzialność,
  • inicjatywa w działaniu oraz samodzielność,
  • mile widziana – otwartość na pracę w delegacji na kolejnych kontraktach realizowanych przez firmę w Polsce Centralnej.

Oferujemy:

  • Benefity pracownicze (MultiSport, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych (system szkoleń),
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: 17 850 56 61
Kliknij aby aplikować APLIKUJ