Nowa inwestycja w Rzeszowie!

Nowa inwestycja w Rzeszowie!

Szereg Jana to  Inwestycja, realizowana z myślą o klientach poszukujących większych komfortowych mieszkań, ale w kameralnym budynku. Cała inwestycja składać się będzie z 10 mieszkań w 5 budynkach jednorodzinnych dwu lokalowych.

Do każdego z mieszkań – niezależnie od tego czy na parterze czy na piętrze będzie osobne wejście- da to niesamowite poczucie intymności i komfort użytkowania.

Mieszkania parterowa posiadają przestronne ogródki. Każde z mieszkań w standardzie posiadać będzie ogrzewanie podłogowe w łazience. Koniec z szukaniem miejsca parkingowego- w standardzie 2 miejsca do każdego mieszkania.

  

Lokalizacja to tylko 5 km od centrum miasta, przy cichej uliczce Olbrachta. Pozwala to cieszyć się ciszą i spokojem jednocześnie będąc blisko całej Rzeszowskiej infrastruktury.

W ofercie mieszkania trzypokojowe / czteropokojowe o trzech najbardziej popularnych metrażach- 65m2, 73 m2 o 80m2. Ustawne i funkcjonalne pokoje – dwie łazienki. Mieszkania bardzo dobrze doświetlone z przestronnymi  tarasami od strony zachodniej.

Nowoczesna architektura, dbałość o detale oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych, gwarantują wysoką jakość i pełen komfort zamieszkania na wiele lat

BIURO SPRZEDAŻY

Boya Żeleńskiego 6A

35-105 Rzeszów

Tel. 881 300 303

www.szeregjana.pl