Akcja Świąteczna – zbiórka żywności dla potrzebujących!

Akcja Świąteczna – zbiórka żywności dla potrzebujących!

Dnia 13.12.2016 r. rozpoczęliśmy zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących osób. Produkty można gromadzić w specjalnie oznaczonym koszu znajdującym się w siedzibie Instalbud-Rzeszów. Nasza akcja będzie trwać do 20.12.2016 r.

Dzięki zbiórce żywności, każdy z nas ma szansę zrobić dobry uczynek i podzielić się z tymi osobami, których sytuacja materialna uniemożliwia zorganizowanie zbliżających się Świąt. W związku z tym, bardzo prosimy o pomoc, gdyż dzięki tej akcji, możemy w tym szczególnym okresie zrobić dużo dobrego i przyprawić o uśmiech wiele osób!

Wobec tego, zachęcamy do przekazywania żywności i umieszczania jej w koszu, który jest ustawiony na parterze w holu naszego biurowca (obok choinki). Prosimy aby była to żywność sucha i długoterminowa np.: makarony, kasze, ryż, cukier, sól, konserwy, dżemy, herbata, słodycze.

Nasza akcja będzie trwała do 20 grudnia – więc mamy krótki czas, jednak mocno wierzymy w zaangażowanie wszystkich osób, gdyż – „…człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi…”