Witamy na nowej witrynie firmowej Instalbud Rzeszów.

Witamy na nowej witrynie firmowej Instalbud Rzeszów.

Jako firma istniejąca na rynku od ponad 26 lat staraliśmy się zawsze iść z duchem czasu. Podejmowaliśmy się realizacji coraz bardziej ambitnych  i złożonych projektów, unowocześnialiśmy nasze metody i sprzęt budowlany.

Z Nowym Rokiem postanowiliśmy zrobić kolejny odważny krok do przodu. Nowa strona oraz logo są ukłonem dla naszych obecnych jak i przyszłych klientów. Dzięki unowocześnieniu stronę można przeglądać na smartfonach i tabletach, przez co kontakt z nami i informacje o naszej firmie będą teraz dostępne w sposób wygodny i prosty. Nowe logo firmy to nasza odpowiedź na wymóg współczesności oraz bezpośrednie odwołanie się do wizerunku Rzeszowa, miasta które równie mocno co my stawia na nowoczesność i rozwój .

Mimo tych zmian nasi klienci mogą być pewni , że w naszej działalności  wciąż będziemy się  kierować  tradycyjnymi zasadami oraz wartościami dzięki którym uznawani jesteśmy za renomowaną firmę. Dlatego też wszystkich serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzenia naszej strony http://www.instalbud.rzeszow.pl/.